قانون 5 و 95 درصد|چگونه هدایت می شویم؟

وقتی به زندگی خود نگاه می کنیم شاید هیچ راه منطقی برای تغییر نمی بینیم شرایط ما به ما می گوید که امکان ندارد تو با این شرایطی که الان داری بتوانی تغییری در زندگی خود ایجاد کنی یا بتوانی به موفقیت برسی

تو در این شرایط گیر افتاده ای و راه چاره این نیست اما

قانونی وجود دارد که من آن را قانون 5 و 95 درصد می نامم قانونی که به جرات می توان گفت جواب خیلی از سوالات ما را می دهد قانونی که گره ذهنی ما را نسبت به اتفاقات تغییر می دهد.

قانون 5 و 95 درصد می گوید تو تنها قادر به دیدن 5 درصد زندگی خود هستی و 95 درصد اتفاقات زندگی خود را نمی بینی .

یعنی اگر شرایط خودت را می بینی و فکر می کنی که هیچ راهی برای تغییر وجود ندارد تو تنها از 5 درصد اتفاقات زندگی خود آگاهی تنها 5 درصد ، و راه ها و ایده هایی که می تواند زندگی تو را تغییر دهد جزء آن 95 درصدی است که ما نمی توانیم ببینیم.

خیلی وقت ها افرا می گویند خوب من چگونه می توانم در کارم موفق شوم چگونه می توانم درآمد خود را افزاش دهم چگونه می توانم روابط خود را بهتر کنتم و بعد نگاهی به شرایط فعلی خود میکنند و نا امید از این که با این شرایط هیچ اتفاق خاصی رخ نمیدهد امید خود را از دست می دهند.

اما زمانی که ما خواسته ای داریم ایده ها افراد و شرایطی که می تواند زندگی ما را تغییر دهد و ما را به خواسته های خودمان برساند جزء آن 95 درصدی است که ما قادر به دیدنش نیستیم اما وجود دارد و ما تنها باید ایمان خود را حفظ کنیم تا به آن ایده ها و اتفاقات برسیم.

زمانی که شما شروع به حرکت می کنید زمانی که شما واقعا می خواهید تغییر کنید اتفاقات رخ می دهد و شما به مسیر هایی هدایت می شوید که هیچ وقت حتی فکرش را هم نمی کردید

و خیلی ساده به آنچه که می خواستید می رسید

قانون 5 و 95 درصد می گوید شرایط فعلی تو مشخص کننده آینده تو نیست آینده تو هنوز ساخته نشده و کلی اتفاق میتواند رخ دهد تا آینده تو به شکل دیگری رقم بخورد.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که