توجه به نکات مثبت

فایل صوتی: توجه به نکات مثبت

ما هرروز با توجه به نکات مثبت یا با توجه به نکات منفی در حال دریافت بسیاری از اطلاعات هستیم این اطلاعات از سمت جامعه،دوستان،پدرومادر،شبکه های اجتماعی ودیگر طریق ها است و این اطلاعات باعث شکل گیری باورهای ما و تغییر احساس ما میشوند اگر ما توجهی به اطلاعات دریافتی خود نداشته باشیم خیلی راحت میتوان از مسیر درست خارج شد و اتفاق هایی را تجربه کرد که باعث عدم موفقیت ما در زندگی شود در این فایل صوتی توضیح مختصری درباره این موضوع داده شده که میتوانید استفاده کنید.

فایل ویدیویی: تغییر دادن توجه و تاثیر آن در موفقیت

 

توجه به نکات مثبت چه تاثیری در زندگی دارد

توجه به نکات مثبت باعث تغییر احساس ما میشود

وقتی که ما سعی میکنیم که به نکات مثبت توجه کنیم آگاهانه باعث میشود که احساس خوبی را تجربه کنیم وقتی که ما احساس خوبی نداشته باشیم انرژی کافی برای انجام دادن کارهای مختلف را نداریم شما هم این موضوع را تجربه کرده اید که وقتی احساس خوبی ندارید نمیتوانید کتاب بخوانید حوصله ندارید با کسی صحبت کنید یا به سرکار بروید.

ما برای داشتن عملکرد خوب باید احساس مثبت داشته باشم و اگر ما با توجه به اطلاعاتی که از جهان اطراف خود دریافت میکنیم به نکات منفی توجه کنیم یک حس سنگینی از غم و ناراحتی را تجربه خواهیم کرد و این موضوع باعث برهم زدن بالانس زندگی ما میشود.

این که شما احساس عالی داشته باشید مهم است اینکه از تک تک لحظات زندگی لذت ببرید و شاد زندگی کنید.

تمام تلاش و اهداف ما به این موضوع خلاصه میشود که ما به احساس بهتری برسیم پس سعی کنید که با توجه به نکات مثبت احساس عالی در خود ایجاد کنید.

توجه به نکات مثبت باعث تغییر فرکانس ذهنی ما میشود

وقتی ما احساس خوبی را تجربه میکنیم یعنی ما در حال ارسال فرکانس هایی هستیم که هم جهت با خواسته های ما است و با اینکار ما مسیر خود را هموار میکنیم تا به اهداف خود برسیم فردی که در حالت منفی قرار گرفته و احساس بدی را تجربه میکند در هرلحظه درحال جذب اتفاقات و شرایط منفی است.

احساس ما به ما میگوید که چه فرکانسی را در هر لحظه به کائنات ارسال میکنیم اگر احساس مثبت داشته باشیم متوجه میشوید که همواره اتفاق های عالی برای شما رخ میدهد به عنوان مثال پاداش میگیرید یا یک دوست را ملاقات میکنید و کسانی که در طول روز ملاقات میکنید با شما خوب رفتار میکنند.

ولی وقتی که احساس خوبی نداریم اتفاق هایی که رخ میدهد احساس ما را بد تر میکند مثالا کار های اداری شما با مشکل مواجه میشود هرکسی را که ملاقات میکنید به یک نحوی رفتار مناسبی با شما ندارند و شما تجربه منفی را در آن روز تجربه میکنید اگر به احساس خود نگاه کنید متوجه میشوید که چه فرکانسی را به جهان هستی ارسال میکنید.

جهان هستی در هر لحظه به فرکانس های شما پاسخ میدهد.

راه حل مسائل را دریافت میکنیم

وقتی که احساس ما خوب باشد ما به راحتی الهاماتی را دریافت میکنیم که جواب بسیاری از مسائل زندگی ما است.

ما با مثبت اندیشی و با توجه به نکات مثبت باعث میشویم که راه حل هایی که نیاز داریم به راحتی به ما گفته شود و ما هدایت شویم به مسیر هایی که نتایج فوق العاده ای به همراه دارد افراد موفق افرادی هستند که اکثر اوقات به نکات مثبتی که در زندگی وجود دارد توجه می کنند و احساس خوبی را در درون خود ایجاد می کنند چون آنها به خوبی میدانند که حال بد مساوی است با اتفاقات بد و حال خوب نتایج خوب.

سعی کنید اگاهانه با توجه به نکات مثبت زندگی خود احساس خود را تغییر دهید هرجا را که نگاه کنید زیبایی های زیادی را خواهید دید اگر نمیتوانید ببینید به این خاطر است که به دنبال آنها نبوده اید به دنبال زیبایی ها بگردید و آن ها را پیدا میکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *