photo 2022 04 18 00 22 38 1

فایل صوتی:هم فرکانس شدن با خواسته ها

هم فرکانس شدن با خواسته ها معجزه ای است که میتواند تمام اتفاق های موجود در جهان را تغییر دهد و کاری کند که ما به هرآنچه که در ذهن داریم برسیم.

درواقع ما برای رسیدن به خواسته های خود نباید سختی زیادی را متحمل شویم برای اینکه این جهان همواره بر روی قوانین ثابت خود عمل میکند.

ما نمیتوانیم به خوشبختی برسیم وقتی هم فرکانس با مشکلات هستیم برای رسیدن به خوشبختی باید با خوشبختی در یک جهت باشیم تا به خوشبختی برسیم.

اگر ما از قانون جذب و قانون هم فرکانسی به درستی استفاده کنیم هیچ چیزی در این دنیا وجود ندارد که ما نتوانیم به آن برسیم،

در این فایل صوتی درباره این موضوع صحبت میکنیم.

 

 

چگونه با خواسته های خود هم فرکانس باشیم؟

به آن چه که میخواهید فکر کنید.

فکر کردن کاری است که ما هر روز و در هر لحظه آن را انجام میدهیم و ما در هر لحظه در حال ارسال فرکانس هستیم ما به هرآنچه که فکر کنیم فرکانس آن را ارسال میکنیم.ما با فکر کردن به خواسته های خود میتوانیم به صورت آگاهانه فرکانس های خود را جهت دهیم.

به قول ارل نایتینگل شما تبدیل به همان چیزی میشوید که اکثر اوقات به آن فکر میکنید.

این مهم است که در طول شبانه روز به چه چیزهایی فکر میکنید.

باور های خود را درباره خواسته های خود تغییر دهید.

خیلی اوقات ما باورهایی در ذهن داریم که بر ضد خواسته های ما هستند به عنوان مثال ما به هنر علاقه داریم اما باور داریم که هنرمندان زندگی خوبی ندارند و همیشه در روابط خود دچار مشکل هستند وقتی ما این باور را در ذهن داشته باشیم فرکانسی بر ضد خواسته های خود ارسال میکنیم و نمیتوانیم به نتیجه درست برسیم.

ما باید باورهایی در ذهن خود ایجاد کنیم که هم فرکانس با خواسته های ما باشد و به ما کمک کنند که رشد کنیم ما در زندگی دقیقا باورهای خود را زندگی میکنیم.

تمرکز خود را روی خواسته خود بگذارید.

در زندگی ما موضوعات زیادی وجود دارد که میتواند توجه ما را از خواسته خود کم کن و حواسمان را متوجه موضوع دیگری کنیم شاید ما دلیل محکمی برای این موضوع داشته باشیم اما باید این نکته را بدانیم که اکثر اوقات ذهن ما برای تغییر نکردن و ماندن در منطقه امن خود حواس ما را معطوف به موضوعی دیگری میکند تا ما تمایلی برای تغییر نداشته باشیم.

اما ما باید تمرکز صد در صدی بر روی خواسته های خود داشته باشیم و مهمترین موضوع زندگی ما باشد چون زمانی که شما تمرکز اصلی بر روی خواسته خود میگذارید فرکانس خواسته های خود را ارسال میکنید و با سرعت تمام به سمت خواسته های خود میرسید و این موضوع انگیزه شما را بالا میبرد.

 

 

2 پاسخ
 1. گودرز بویری
  boviery354 گفته:

  درود برشما فایائو خیلی عالی بود،سپایگزاریم
  ایشالاکه همیشه درصفحتون ازاین فایلهای انرژی مثبت قراربدهید

  پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
  در گفتگو ها شرکت کنید!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *