چگونه فرکانس ذهنی خود را تغییر دهیم؟

چگونه فرکانس ذهنی خود را تغییر دهیم؟ اگر به دنبال تغییر باشیم و نتایج متفاوتی را بخواهیم باید این موضوع را خوب بدانیم که تنها تغییر ذهن و تغییر فرکانس به ما کمک خواهد کرد تغییر فرکانس کاری است که ما را به هر آنچه که بخواهیم میرساند و درک این موضوع آن کلیدی است که ما به آن نیاز داریم برای باز کردن درهای خوشبختی.

نظرات خود را درباره این ویدیو با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

چگونه فرکانس ذهنی خود را تغییر دهیم؟

باورهای خود را تغییر دهید.

وقتی که ما از فرکانس صحبت میکنیم منظور ما این نیست که ما چه افکاری را در ذهن داریم افکار ما به سرعت تغییر میکنند و به طبع فرکانس های سطحی ما هم تغییر میکند اگر ما بخواهیم که فرکانس قدرتمند و هم جهت با خواسته های خود را با مدت زمان زیادی به جهان هستی ارسال کنیم ما باید باورهای خود راتغییر دهیم.

باورها افکار قالبی هستند که در ذهن ما وجود دارد درواقع ما هرروز به صورت ناخودآگاه به باورهای خود فکر میکنیم و این به صورت کاملا ناآگاه اتفاق میافتد؛اگر ما میخواهیم فرکانس های ذهنی خود را تغییر دهیم باید بتوانیم باورهای خود را تغییر دهیم در این صورت شما همواره فرکانس هم جهت به خواسته های خود را به جهان هستی ارسال میکنید.

جهان هستی همواره به فرکانس های ذهنی شما پاسخ میدهند و تجربیات ما بر اساس باور و فرکانسی است که از ذهن خود ساطع میکنیم.

تغییر دادن توجه باعث تغییر فرکانس های شما میشود

وقتی که میخواهیم فرکانس خود را تغییردهیم بهترین کار این است که توجه خودمان را از موضوعی که به ما احساس بد میدهد برداریم وبه چیزی توجه کنیم که به ما احساس بهتری میدهد و هم جهت با آن چیزی است که به دنبالش هستیم.

ما باید در زندگی به نعمت هایی که در زندگی داریم توجه کنیم و داشتن آن ها شکرگذار باشیم این نعمت ها و زیبایی ها در زندگی همه وجود دارد اگر فکر میکنید که شما از این نعمت ها برخوردار نیستید یک نگاهی به خودتان سلامتی تان خانواده تان و نفس هایی که میکشید بکنید.

با خودتان صحبت کنید

وقتی فکر میکنید که احساس خوبی ندارید یکی از بهترین کارهایی که به شما کمک میکند صحبت کردن با خودتان است وقتی با خودتان صحبت میکنید آگاهانه توجه خود را به موضوعی که به آن علاقه دارید معطوف میکنید.

درباره خواسته ها و موقعیتی که دوست دارید در آینده تجربه صحبت کنید به خود بگویید که من میتوانم به خواسته هایم برسم موفقیت های گذشته خود را به یاد بیاورید و به خود انگیزه بدهید.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که