چگونه تصویر سازی خواسته های ما را به وجود می آورد؟

تصویر سازی شاید بهترین توصیف برای جهان هستی باشد.

همان طور که در کتاب های مقدس هم از آن نام برده شده، تصویر سازی ابزار قدرتمندی است که ما را به خواسته های خود میرساند و میتواند واقعیت انسان را تغییر دهد.

تمام این جهان از اتم و انرژی ساخته شده یعنی تمام این جهان انرژی است و تمام آنچه که هست و نیست از انرژی ساخته شده.

ذهن انسان مانند یک ایستگاه رادیویی عمل میکند زمانی که ما تصویر سازی میکنیم ما در حال ارسال فرکانس هایی به جهان هستی هستیم.

و این اصلی است که دانشمندان بزرگی مثل انیشتین به آن پی بردند.

زمانی که ما درحال تصویر سازی خواسته های خود هستیم جهان فرکانس های ذهنی ما را دریافت میکند و تمام اتفاقات و شرایط زندگی ما را طوری برنامه ریزی میکند که ما به اهداف خود برسیم.

در نتیجه تمام اتفاقاتی که ما در زندگی تجربه میکنیم چه جنبه مثبت داشته باشند چه منفی به دلیل تصویرسازی هایی است که ما هر روزه درحال انجام دادن آنها هستیم.

همان طور که در قرآن گفته شده: من پاسخ میدهم درخواست درخواست کننده را،

یعنی خداوند تنها به درخواست های ما پاسخ میدهد و فرقی نمیکند که این خواسته ها برای ما سود آور باشند یا زیان بار.

اگر تنها یک روز ذهن خود را زیر نظر بگیریم متوجه میشویم که اکثر اوقات ما درحال تصویرسازی درباره مشکلات ناراحتت کننده و منفی هستیم و اکثر این تصویرسازی ها به صورت کاملا ناخودآگاه اتفاق می افتد، یعنی ما بدون خودآگاهی سعی در جذب اتفاقات منفی هستیم.

به همین دلیل است که هرچقدر که تلاش فیزیکی بیشتری میکنیم به نتایج دلخواه دست پیدا نمیکنیم، به همین دلیل است که افرادی را میبینیم که بدون تلاش فیزیکی سخت به موفقیت های زیادی دست پیدا میکنند و افرادی هستند که با تلاش بسیار بسیار بیشتر نمیتوانند 10 درصد آن موفقیت ها را به دست بیاورند.

چون افراد موفق یا به صورت آگاهانه و یا به صورت ناخودآگاه در حال تصویرسازی خواسته های خود هستند نه ناخواسته ها، به همین دلیل هر اتفاقی که در زندگی آن ها رخ میدهد باعث میشود که آنها در زندگی، روابط و درآمد هر روز پیشرفت کنند.

این جهان مثل یک آیینه بازتاپ ذهنی ما را به ما نشان میدهد وقتی که ما جلوی آیینه قرار میگیریم آیینه هر آنچه که باشد را نشان میدهد و تصویر را تغییر نمیدهد و این یک تمثیل دقیقی از سیستم کارکرد جهان است.

زمانی که ما درحال تصویرسازی خواسته های خود هستیم تصویری که ما نشان میدهیم با واقعیت کنونی ما متفاوت است و جهان تمام تلاش خود را میکند تا تصویری که شما ایجاد کرده اید را در زندگی واقعی شما نشان دهد تا تصویری که شما ساخته اید با بازتاب آن در جهان مادی یکی شوند.

با این کار جهان تمام اتفاقات و شرایط را طوری کنار هم میچیند و افرادی را وارد زندگی شما میکند و ایده هایی را به شما میدهد که شما به آن چه که درخواست کرده اید یرسید.

نظر خود را درباره این موضوع در قسمت نظرات بنویسید.

 

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که