چگونه به آرامش برسی

فایل صوتی:چگونه با تغییر باورها به آرامش برسیم؟

آرامش مهم ترین حالت ذهنی است که ما باید در زندگی خودمان داشته باشیم در واقع آرامش هدف نهایی همه ی افراد به دنبال پیشرفت است.

وقتی ما به کمبود باور داشته باشیم آرامش خود را از دست میدهیم.

وقتی که ما به نرسیدن به خواسته هایمان باورداشته باشیم آرامش خود را از دست میدهیم.

و هزاران موضوع دیگر که میتواند آرامش مارا به هم بریزد در واقع برای راحت زندگی کردن و پیشرفت کردن در زندگی باید آرامش داشت و هم فرکانس با خواسته هایمان شویم تا ایده ها و مسیر های درست به ما الهام شود و ما آن ها را دریافت کنیم.

 

چگونه آرامش خود را بدست بیاوریم؟

باورهای خود را تغییر دهید

وقتی ما باورهای محدود کننده ای نسبت به خودمان داشته باشیم نمیتوانیم آرامشی را در درون خود احساس کنیم چون ما همیشه شاهد یک جنگ تمام نشدنی در ذهن خود هستیم و این جنگ بین ذهن و روح ما است ما انسان ها دارای روح پاکی هستیم و توانایی بسیار بالایی برای رشد و پیشرفت داریم ولی اگر باور های محدود کننده درباره خود داشته باشیم نمیتوانیم از پتانسیل خود استفاده کنیم.

باورهایی که توانایی های ما را محدود میکند به عنوان مثال باور به اینکه من فرد با استعدادی نیستم باعث میشود ما موقعیت و فرصت هایی که میتوانیم از آنها استفاده کنیم را به راحتی از دست بدهیم و نتوانیم خود را به چالش بکشیم و به سمت خواسته های خود حرکت کنیم.

اگر موقعیت شغلی خوبی به شما پیشنهاد شود شما شجاعت پذیرش آن موقعیت را ندارید اگر باورداشته باشید که من فرد ناتوانی هستم،ما باید باورهای خود را نسبت به خودمان تغییر دهیم تا بتوانیم به آرامش برسیم.

خود را درون رویاهای خود مجسم کنید.

هر وقت احساس کردید که آرامش تان را از دست داده اید و احساس خوبی ندارید مدتی در طول روز را صرف تصویر سازی درباره خواسته های خود کنید چشم های خود را ببندید و خود را در خانه رویایی ماشین مورد علاقه یا موقعیتی که میخواهید تجسم کنید و واقعا حضور خود را درآن خواسته احساس کنید لمس کنید ؛حس کنید و بشنوید و در ذهن، خود را واقعا در آنجا ببینید گویی که خواسته شما محقق شده.

این کار آرامش بسیار خوبی را به شما میدهد و یکی از تکنیک های مهم موفقیت است از این تکنیک هرروز استفاده کنید تا حالت ذهنی خود را هم جهت با خواسته های خود کنید.

افراد موفق از این تکنیک برای محقق کردن خواسته های خود استفاده میکنند وقتی شما خود را در موقعیت دلخواه تصور میکنید شما در حال ارسال فرکانس های خواسته های خود به جهان هستی هستید و جهان هستی در هر لحظه به فرکانس های شما پاسخ میدهد

ایمان خود را قوی تر کنید

آرامش ذهنی ارتباط مستقیمی با ایمان ما دارد اگر ایمان قوی نسبت به خدا؛کائنات؛طبیعت و یا هر اسمی که برای خالق این جهان میگذارید داشته باشید شما آرامش قدرتمندی را تجربه خواهید کرد وقتی شما ایمان داشته باشید به خدا و ایمان داشته باشید که خداوند در تک تک لحظات زندگی همراه و حمایت گر شماست و همیشه حواسش به شما هست شما در قلب خود آرامش اصلی را تجربه خواهید کرد.

خداوند پروردگار جهان در هرلحظه ما را حمایت کرده و ما را هدایت میکند به مسیری که ما میخواهیم برویم خیلی وقت ها در زندگی لحظاتی را تجربه کرده اید که هیچ راه چاره ای برای مشکلاتتان پیدا نکرده اید اما در آخرین لحظات در آن موقع که به خداوند پناه بردیم مشکل ما به راحتی حل شده و ما در عجب شگفتی خشکمان زده خداوند همیشه حواسش به بنده هایش هست.

ایمان خود را قوی تر کنید ایمان داشته باشید که نیرویی برتر و قدرتمند تر از همه ی انسان ها وجود دارد که میتواند ما را به هرآنچه که میخواهیم هدایت کند و سعادت و خوشبختی را به ما بدهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *