چگونه خودمان را باور کنیم(اصل مهم برای موفقیت)

یکی از مهم ترین سد های ذهنی برای موفقیت در زندگی باور نداشتن به خودمان است.ما باید خودمان را باور کنیم ما در زندگی همیشه شنیده ایم که تو نمیتوانی موفق شوی موفقیت کار هر کسی نیست و فقط افرادی که خانواده آن ها ثروتمند است میتوانند موفق شوند.

در کودکی هر وقت کاری را به اشتباه انجام داده ایم سرکوفت هایی که به ما زده شده و این باور را در ذهن ما شکل داده که تو انسان توانمندی نیستی و نمیتوانی کار درست را انجام دهی،ما در جهانی زندگی میکنیم که باورهای ما در پرده واقعیت به ما نشان داده میشود.

اما واقعیت چیز دیگری است من به تو میگویم که تو فرد توانمند و قدرتمندی هستی تو میتوانی به تمام خواسته هایت برسی تو میتوانی هرجور که دوستداری زندگی کنی هیچ تفاوتی بین تو و دیگر مردم جهان وجود ندارد اگر کسی توانسته به موفقیت در هر کاری برسد تو هم میتوانی به همان جایگاه و حتی بالاتر برسی تو میتوانی به خودت ثابت کنی که این حقیقت محض است.

در این ویدیو درباره این موضوع صحبت شده:

چگونه خودمان را باور کنیم؟

توانایی های خودت را بشناس

ما برای موفقیت باید خودمان را باور کنیم باید بدانیم که چه ویژگی هایی داریم باید بدانیم که چقدر مهم هستیم وقتی که ما توانایی های خود را بشناسیم آنگاه میتوانیم به خودمان باور کنیم ما باید بدانیم که میتوانیم به موفقیت برسیم همان طور که دیگران به موفقیت رسیدند فرقی بین انسان ها نیست اگر شخصی توانسته در حوزه ای موفق شود پس من هم میتوانم.

ما انسان ها از سیستم عصبی کلامی یکسانی برخورداریم اگر کسی توانسته در حوزه هنر به موفقیت بالایی برسد حتما شما هم میتوانید به همان جایگاه برسید ما این قدرت را در درون خود داریم فقط باید خودمان را بشناسیم باید بدانیم که ما همه ی آن چه که برای موفقیت نیاز داریم را در اختیار داریم.

خودت را بشناس و از توانایی های خود یک باور قدرتمند بساز.

تو آفریده شدی برای موفق زندگی کردن

ما انسان ها خلق شدیم برای اینکه به موفقیت برسیم ما خلق شدیم که بهترین زندگی و شرایط را تجربه کنیم فکر نکنید که اگر کسی به موفقیت رسیده کار مهمی در زندگی کرده موفقیت حق طبیعی زندگی ما است اگر ما در زندگی موفق نیستیم یعنی اشکالی در باورهای ما وجود دارد.

ما باید خودمان را باور کنیم

خداوند به ما قدرت خلق کنندگی زندگی را به ما داده خداوند قدرت ذهن را برای ساختن زندگی به ما داده از این قدرت استفاده کنیم برای ساختن آینده دلخواه خودمان؛ ما تنها برای موفقیت به یک ذهن قدرتمند نیاز داریم تو انسان خاصی هستی هیچ کسی در دنیا مثل تو وجود ندارد تو آفریده شدی برای شاد زندگی کردن این حق طبیعی و بدیهی توست.

خودت را باور کن تو برای موفقیت آفریده شده ای تو برای بهترین تجربیات آفریده شده ای.

به نظر دیگران اهمیت نده

اینکه ما چگونه زندگی میکنیم و چه کارهایی را در زندگی میکنیم فقط به خودمان مربوط است نترسید از انجام دادن کارهای متفاوت شاید شما در زندگی مورد انتقاد دیگران قرار بگیرید اما هیچ اهمیتی به نظر دیگران ندهید نگذارید دیگران وارد ذهن شما شوند و تصویر یک فرد بازنده را وارد ذهن شما کنند.

نظر دیگران درباره شما ارزشی ندارد و باعث میشود شما بترسید از حرکت کردن بترسید از موفق شدن اگر شما موفق شوید همان افرادی که از شما انتقاد میکردند تبدیل به طرفدار شما میشوند نگذارید ترس از نظر دیگران نگذارد که شما از پتانسیل و قدرت خود استفاده کنید.

وقتی که خودمان را باور کنیم دیگر نظر دیگران برایمان اهمیتی ندارد؛ افراد موفق همیشه مورد انتقاد دیگران قرار گرفته اند اما آنها تمرکز خود را روی پیشرفت گذاشته اند و برایشان مهم نبوده که چه قضاوتی میشوند.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که