چگونه کسب درآمد کنیم و درآمد خود را افزایش دهیم؟

کسب درآمد یکی از موضوعاتی است که همیشه ذهن ما را درگیر خود میکند و اکثر تفکرات ما درباره پول و نحوه ثروتمندشدن است و اگر ما بتوانیم درآمد خود را افزایش دهیم به صورت خودکار اکثر چالش های ما رفع خواهند شد به این دلیل که اکثر مشکلات زندگی ما به خاطر کمبود ثروت است.

ما میتوانیم به راحتی ثروتمند شویم اگر باور کنیم که ثروتمند شدن آسان است.

خیلی ها تعجب میکنند وقتی میبینند افرادی هستند که به راحتی و بدون سختی کشیدن درحال ساختن ثروت های میلیاردی هستند و تعجب میکنند از این که آن ها نه سخت کار میکنند و نه زمان زیادی را در آن حوزه فعالیت میکنند ولی به راحتی درحال خلق ثروت هستند.

افرادی که میتواند به راحتی کسب درآمد کنند هیچ تفاوتی با دیگر افراد ندارند ما در دوره ای زندگی میکنیم که بی نهایت فرصت وجود دارد و هر روز این فرصت ها درحال افزایش است و این واقبعیت جهان است، اما فقط تعداد افراد کمی میتوانند این فرصت های فوق العاده را ببینند و از آن استفاده کند افرادی که باورهای درستی نسبت به موضوع کسب ثروت دارند.

زمانی که ما باورهای محدود کننده نسبت به ثروت داشته باشیم به هیچ عنوان نمیتوانیم به ثروت برسیم به این دلیل که جهان بر اساس قوانین بدون تغییر خود کار میکند و یکی از مهمترین قوانینی که در این جهان وجود دارد این است که هرآنچه را که باور کنی تبدیل به واقعیت زندگی تو میشود.

زمانی که ما باور داشته باشیم که پول ساختن سخت است حتی اگر تمام موقعیت های پولساز جلوی چشم ما باشد باز هم نمیتوانیم پول بسازیم اگر ما باور داشته باشیم که فرصت های کسب ثروت محدود است ما فرصتی را نخواهیم دید چون جهان درحال پاسخ دادن به باورها و خواسته های ما است.

تنها زمانی ایده کسب ثروت به ما گفته میشود و ما به آن مسیر هدایت میشویم که باور داشته باشیم که بی نهایت ثروت وجود دارد و ما میتوانیم به راحتی کسب درآمد کنیم درآن زمان هیچ چیزی نمیتواند مانع ثروتمند شدن شما شود و شما به شکل معجزه آسایی به کسب ثروت هدایت میشوید.

در این ویدیو درباره این موضوع توضیح کامل تری داده شده…

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
2 پاسخ
  1. سوریو
    سوریو گفته:

    سلامن علیکم.
    بنده جهانی سپاسگزارم از استاد محترم هادی امیری که چنین حرف های زیبایی بیان کردند. به دوستان عزیز پیشنهاد میکنم از این دانشگاه و از این استاد درس زندگی بیاموزند، حرفاش حرف نداره عالیه❤️❤️❤️

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که