چگونه موفق شویم + راز موفقیت ثروتمندان

موفقیت از نگاه افراد تعریف های مختلفی دارد اما چیزی که کمتر از آن صحبت شده دلیل اصلی موفقیت است، نظرات مختلف چیزی را در اصل این مفهوم مهم تغییر نمیدهد اگر ما اصل موضوع را رعایت نکنیم به نتایجی هم دست نخواهیم یافت پس تنها علمی در این رابطه درست است که ما بتوانیم از آن نتیجه بگیریم.

موفقیت چیست و به چه کسی یک فرد موفق میگویند ؟

موفقیت یعنی رسیدن به یک هدف یا یک ایده آلی که در ذهن است، اگر ما نگاهی به زندگی خود بیاندازیم متوجه میشویم که ما اهدافی داریم که تلاش میکنیم به آن ها برسیم خیلی اوقات در این مسیر موفق هستیم اما گاهی اوقات هم ما به اهداف دلخواه خود نمیرسیم.

چه عاملی باعث میشود که ما در بعضی از اوقات موفق عمل کنیم و در بعضی اوقات به هدف دلخواه نرسیم.

برای رسدن به علم درست درباره اینکه چگونه موفق شویم باید موضوعی را درک کنیم که خیلی مهم و ضروری است یک راز بزرگ که تمام افراد ثروتمند آن را میدانند و از آن استفاده میکنند.

کلمه راز عمدا در این جا استفاده شده که در ادامه متوجه آن میشوید.

تمام چیزهایی که ما در جهان میبینیم از اتم ها تشکیل شده اند و ماده شکل دهنده همه چیز اتم است و خود اتم از انرژی ساخته شده است.

دانشمندان بزرگی مثل انیشتین و نیوتون در تحقیقاتی که در زمینه علم انجام میدادند متوجه شدند که ذهن انسان در هر لحظه درحال ارسال فرکانس هایی به جهان هستی است و همیشه به صورت ممتد درحال ارسال این فرکانس ها است.

و در عین واحد فرکانس هایی را از جهان دریافت میکند که بر روی ادارک و اتفاقات زندگی آن شخص تاثیر میگذارد.

یعنی تمام اتفاقاتی که ما در زندگی تحربه میکنیم حاصل فرکانس های ذهنی خودمان است ، وقتی فردی دائم درحال فکر کردن به فقر و مشکلات مالی است ، آن شخص به صورت ناخودآگاه درحال ارسال فرکانس فقر است و فقر بیشتری را در زندگی خود تجربه میکند، این به این معناست که تمام اتفاقات زندگی ما حاصل فرکانس های خودمان است و چیزی از قبل نوشته نشده است.

به عنوان مثال اگر نگاهی به گذشته خود کنیم متوجه میشویم که هر چیزی که ما در زندگی به دست آورده ایم دقیقا چیزهایی است که ما به آن ها فکر کرده ایم و فرکانس آن را ارسال کرده ایم، به عنوان مثال هدف یا دستاوردی که اخیرا داشته اید را به یاد بیاورید (همین الان این کار را انجام دهید) چه چیزی بوده که میخواستید به آن برسید و به آن رسیدید مثل دیدن یک دوست یا قبولی در یک آزمون یا خرید یک وسیله.

اگر به ذهن خود رجوع کنید متوجه میشوید که قبل از رسیدن به آن هدف شما بارها و بارها به آن هدف فکر کرده اید و بعد به آن رسیده اید این قانون فرکانس است.

حالا چه عاملی باعث میشود که ما تجربیات مختلفی از زندگی داشته باشیم ما که نمیتوانیم همیشه با فکر کردن به موضوعات مختلف کل اتفاقات زندگی خود را مدیریت کنیم.

ذهن ما در هر لحظه درحال ارسال فرکانس است این فرکانس هایی که دائم به جهان هستی ارسال میکنیم به دلیل وجود باورهایی در ذهن ما است، ما از کودکی بارها و بارها موضوعات مختلفی را شنیده ایم و آن ها را باور کرده ایم، موفقیت به این عامل مهم بستگی دارد به عنوان مثال ما بارها و بارها از خانواده و مردم شنیده ایم که پول درآوردن خیلی سخت است و پول یه سختی به دست می آید و ما این موضوع را باور کرده ایم.

و با توجه به این باور ها ما اتفاقات و شرایطی را تجربه میکنیم که پول ساختن برای ما سخت باشد و هرچقدر تلاش میکنیم نمیتوانیم به نتیجه خوبی برسیم.

حالا فردی که باور دارد پول ساختن به راحتی آب خوردن است اتفاقات آدمها و و شرایطی را تجربه میکند که میتواند به راحتی پول بسازد، به همین دلیل است که افرادی که در خوانواده های ثروتمند بزرگ میشوند خیلی راحت تر میتوانند ثروتمند شوند چون آنها دیده اند و شنیده اند که پول ساختن آسان است.

و به همین دلیل به راحتی موفقیت را تجربه میکنند، یا کسی که دائم میگوید که مریض است و همیشه راجب بیماری صحبت میکند و مشاوره دارو و غذا برای بیماری میدهد خودش همیشه بیمار است و کسی که دائم راجب موفقیت و ثروت صحبت میکند همیشه موقعیت های پولساز سر راهش قرار میگیرد.

ما با تغییر باورها میتوانیم فرکانس های ذهنی خودمان را تغییر دهیم و با تغییر کردن فرکانس های ذهنی به موفقیت های دلخواه خود برسیم.

راز اصلی موفقیت که افراد ثروتمند از آن استفاده میکنند دقیقا کنترل ذهن و ساختن باورهای درست است، این علم هزاران سال پیش به ما آموزش داده شده و در تمام کتب دینی مانند قرآن و انجیل هم درباره آن توضیح داده شده.

همچنین در مصر باستان و ایران باستان هم راجب این اصل توضیحات مفصلی داده شده و درکتاب ها و کتیبه ها حک شده.

چگونگی موفقیت در ذهن انسان خلاصه میشود و ذهن انسان است که تمام اتفاقات را رقم میزند.

ما با تغییر فرکانس ذهنی خود میتوانیم جنس اتفاقات زندگی خود را تغییر دهیم و نتایج کاملا متفاوتی را دریافت کنیم.

 

 

چگونه فرکانس های ذهنی ما زندگی ما را خلق میکند؟

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که