چگونه درآمد خود را ۳ برابر کنیم؟

داشتن درآمد بالا هدفی است که تقریبا همه آن را در دل دارند و دوست دارند که درآمد خود را بالا ببرند ولی چگونه میتوانتیم درآمد خود را بالا ببریم و آن را 3 برابر کنیم آیا این کار ممکن است دراین ویدیو راجب این موضوع صحبت کرده ایم.

داشتن درآمد بالا موضوعی غیرممکن نیست چون اگر به اطرف خود نگاه کنیم متوجه می شویم که افراد زیادی هستند که درآمد های بسیار بالایی دارند پس اگر کسی می تواند درآمد بالایی داشته باشد ما هم میتوانیم درآمد خود را بالا ببریم اگر یاد بگیریم و از آموزه های خود استفاده کنیم.

3برابر کردن درآمد ما غیر ممکن نیست بلکه امکان دارد و ما باید از قانون استفاده کنیم برای این که درآمد خود را افزایش دهیم.

یکی از دلایل مشکلاتی که ما در زندگی با آن ها مواجه می شویم موضوع مالی و درآمد است، کم بودن درآمد ما می تواند بر روی کیفیت زندگی ما تاثیر بگذارد و ذهن ما را به سمت افکار منفی سوق دهد و همین موضوع باعث اتفاقات بیشتر و فقر بیشتر می شود چون ما در حال فکر کردن به موضوعی هستیم که نمی خواهیم در زندگی ما اتفاق بی افتد.

و مشکلات مالی دلیل اکثر افکار منفی ما است پس باید با تغییر باورها و توجه به نکات مثبت سعی در تغییر فرکانس های ذهنی خود کنیم تا شرایط زندگی ما جوری رقم بخورد که ما دوست داریم.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که