اصل و اساس جهان را بشناسیم

ما در جهانی زندگی میکنیم که در هر حال بر روی قوانین خود حرکت میکند و از این قوانین پیروی میکند و ما میتوانیم تک تک اتفاقاتی که در این جهان رخ میدهد را با این قوانین توضیح دهیم مثل قانون جاذبه.

اصل و اساس جهان بر اساس قوانینی کار میکند که هیچ وقت تغییر نمیکند و همیشه ثابت هستند و برای هیچ کس متمایز نیست و برای تغییر زندگی خود ما باید این اصول را یاد بگیریم و از آن ها در زندگی خود استفاده کنیم.

اصل و اساس جهان بر این است که انسان هرآنچه را که به آن فکر میکند و باور میکند را وارد زندگی خود میکند فرقی نمیکند این افکار مثبت باشند یا منفی، اگر ما درحال فکر کردن به اتفاقات منفی باشیم و دائم به این موضوعات فکر کنیم ما درحال ارسال فرکانس های منفی به جهان هستی هستیم و جهان هستی با توجه به فرکانس های ما اتفاقات مختلف را وارد زندگی ما میکند.

و واقعیت زندگی این است که ما خالق زندگی خود هستیم و هر آنچه در زندگی ما اتفاق می افتد حاصل افکار و باور های ما است و این ما هستیم که تمام اتفاقات را ایجاد میکنیم.

اصل و اساس جهان بر این پایه طراحی شده است که هر چیز هم فرکانسی جذب هم میشوند و به سمت هم کشیده میشوند ، زمانی که ما با اتفاقات مثبت هم فرکانس باشیم اتفاقات مثبت یا ثروت به صورت کاملا قانونمند با ما در یک جهت قرار میگیرند و به سمت ما جذب میشوند

اگر باور کنیم که ما فرد ثروتمندی هستیم تنها ثروت را به زندگی خود جذب میکنیم و اگر باور داشته باشیم که ما فرد ضعیف و فقیری هستیم لاجرم فقر وارد زندگی ما خواهد شد و این کاری است که ما هر روز درحال انجام آن هستیم

در ویدیو درباره این موضوع توضیح کامل تری داده شده…

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که