هدف اصلی زندگی را به یاد بیاورید

خیلی ها فکر میکنند که زندگی فقط یک رسیدن به یک خواسته و یک هدف خاص است که اگر به آن خواسته برسند دیگر خوشبخت ترین انسان دنیا هستند اما زمانی که به آن خواسته میرسند متوجه میشوند که اشتباه فکر کرده اند درواقع زندگی فقط رسیدن به یک هدف خاص نیست.

ما از کودکی همیشه شنیده ایم که اگر میخواهی در زندگی موفق شوی حتما باید در این کار خاص موفق شوی یا حتما باید به دانشگاه بروی کسی که که به دنبال این ها نباشد نمیتواند خوشبخت شود و همه ی بزرگترها این حرف ها را تایید میکردند به همین دلیل است که خیلی ار افراد جامعه جایگاه خوبی دارند اما احساس خوبی ندارند و خوشبختی را تجربه نمیکنند.

خوشبختی یعنی که ما از زندگی در هر لحظه لذت ببریم چرا ما هر روز تلاش میکنیم که پیشرفت کنیم چرا ما دوست داریم که مهارت های جدیدی کسب کنیم چرا ما هر روز به دنبال بهتر کردن روابط خود هستیم به این دلیل که روابط خوب به ما احساس خوب میدهد پول ساختن به ما احساس خوب میدهد داشتن کسب و کار شخصی به ما احساس خوب میدهد.

ما به دنبال ثروت هستیم به این خاطر که ثروت به ما حس خوب و آزادی عمل میدهد حسی که ثروت به ما میدهد اهمیت دارد و ما باید همیشه در زندگی این نکته را یاد آوری کنیم هدف اصلی من در زندگی داشتن حس خوب است اگر کاری من انجام میدهم بر خلاف این هدف باشد پس من مسیر اشتباهی را طی میکنم و این هدف اصلی من نیست.

وقتی که یک موسیقیدان در حال ساخت یک موسیقی است او در لحضه ای که در حال ساخت موسیقی است لذت میبرد و عاشقانه کار خود را انجام میدهد این کار به او حس عالی میدهد و موفقیت و ثروت محصول حس خوب است وقتی که ما از زندگی و آن کاری که انجام میدهیم لذت ببریم همه ی اتفاقات طوری رقم میخورند که ما همیشه نتایج عالی بدست بیاوریم.

هدف اصلی حس خوب است هرکاری که به شما حس خوب میدهد مسیر درست شما است.

بعد از مشاهده ویدیو نظرات خود را زیر همین صفحه با دیگران به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که