چگونه فرکانس های ذهنی ما زندگی ما را خلق میکند؟

تمام اتفاقات زندگی به خاطر فرکانس هایی است که ذهن ما آن را در هر لحظه ارسال میکند برای آَشنایی بهتر با فرکانس های ذهنی بهتر است یک مثال بزنیم.

یک رادیو را در نظر بگیرید که روی موج 1200 هرتز تنظیم شده باشد ایستگاه رادیویی اطلاعاتی را ارسال میکند که توسط رادیو قابل دریافت است و رادیو تنها اطلاعاتی را دریافت میکند که با فرکانسش هم جهت باشد یعنی ما فقط صدایی را میشنویم که روی موج 1200 تنظیم شده باشد و ما صدای موج 1400 را نمی شنویم.

فرکانس های ذهنی هم دقیقا همین عملکرد را دارند زمانی که ما درحال فکر کردن به موضوعات مختلف هستیم درحال ارسال فرکانس های ذهنی به جهان هستی هستیم و جهان هستی با توجه به فرکانس های ذهنی ما اتفاقات شرایط و افرادی را وارد زندگی ما میکند که با فرکانس های ذهنی ما هم جهت باشد.

به عنوان مثال وقتی فردی درحال فکر کردن به فقر باشد یا نگران اجاره خونه یا برگشت خوردن چک باشد آن فرد در لحظه درحال ارسال فرکانس های ذهنی به جهان هستی است و جهان هستی باتوجه به همان فرکانس ها اتفاقات و شرایطی را وارد زندگی آن فرد میکند که منجر به فقر بیشتر و مشکلات بیشتر میشود.

این موضوع دقیقا برای فکر کردن به اتفاقات خوب هم صادق است زمانی که ما به نکات مثبت به ثروت و زیبایی ها فکر کنیم و توجه کنیم ما درحال ارسال فرکانس هایی به جهان هستی هستیم که عموما فرکانس های مثبتی است و جهان هستی مثل آیینه اتفاقات و شرایطی را برای ما رقم میزند که به ثروت بیشتر و به زیبایی بیشتر منجر میشود.

به همین دلیل است که افراد ثروتمند هر روز ثروتمندتر میشوند و افراد فقیر هر روز فقیرتر میشوند به این دلیل که افراد ثروتمند با فکر کردن به ثروت و نکات مثبت هر روز درحال جذب اتفاقات عالی در زندگی خود هستند و با هر اتفاق مثبت بیشتر به این موضوعات فکر میکنند و اتفاقات بهتری در زندگی آن ها رخ میدهد و افراد فقیر با فکر به فقر و مشکلات هر روز اتفاقات منفی بیشتری را به زندگی خود دعوت میکنند و با هر اتفاق منفی، بیشتر به مشکلات فکر میکنند و احساس بدتری را تجربه میکنند.

ما میتوانیم با استفاده از این قانون تمام اتفاقات زندگی خود را تغییر دهیم و شرایط زندگی خود را طوری طراحی کنیم که دوست داریم، فقط باید این موضوع را باور کنیم و از آن استفاده کنیم.

در ویدیو توضیح کامل تری درباره این موضوع داده شده…

 

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که