فرکانس ذهنی چیست؟

در این دنیا قانون فرکانس حاکم بر جهان است ما هر چیزی را که میبینیم و تجربه میکنیم به خاطر فرکانس ذهنی ما است  درواقع جنس جهان مادی از فرکانس است.

اگر ما بخواهیم به خواسته ای برسیم یا تجربه ای را وارد زندگی خود کنیم باید با آن موقعیت هم فرکانس شویم تا بتوانیم آن را تجربه کنیم ما اتفاقات و شرایطی که هم فرکانس با ما نیستند را تجربه نمیکنیم به عنوان مثال اگر شخصی با موفقیت و ثروت در یک فرکانس نباشد اتفاقات و شرایط درست برای آن شخص بوجود نمی آید که به موفقیت برسد.

دلیل این که افراد ثروتمند همیشه ثروتمند تر میشوند و افراد فقیر فقیر تر به خاطر این است که این افراد در فرکانسی قرار گرفته اند که اتفاقات هم جنس با فرکانس خود را میبینند و اگر شخصی بخواهد که شرایط خود را تغییر دهد باید فرکانس ذهنی خود را تغییر دهد تا نتایج تغییر کند.

در این فایل درباره این موضوع صحبت شده:

فرکانس ذهنی چیست؟

جهان از انرژی ساخته شده

دانشمندان با تحقیقات گسترده ای که یر روی ماده انجام دادند دریافتند که کوچک ترین ذره ای که انسان قادر به دیدن آن شده 99 درصد از فضای خالی تشکیل شده و تنها 1 در صد از ماده تشکیل شده با تحقیقات بیشتر و مطالعه این ذره ها دریافتند که این فضای خالی از انرژی تشکیل شده است.

99 در صد این جهان از انرژی و فرکانس تشکیل شده در واقع ما بیشتر انرژی هستیم تا ماده همه ی چیزی که ما در این جهان مشاهده میکنیم از جسم انسان گرفته تا درخت زمین هوا و حتی خودکاری که ما با آن مینویسیم همه از انرژی تشکیل شده.

انرژی از قوانین خاصی پیروی میکند مهم ترین قانون این است که انرژی نه به وجود می‌آید و نه از میان می‌رود، فقط از یک شکل به شکل دیگر تغییر پیدا می‌کند.

این موضوعات به صورت مخفیانه در گروه های مخفی و کتب های شخصی به افراد ثروتمند آموزش داده شده و این افراد با استفاده از این قوانین توانستند که زندگی دلخواه خود را خلق کنند.

ذهن انسان فرستنده و گیرنده فرکانس است

دانشمندانی چون نیوتن ، ادیسون و آلبرت انیشتین دریافتند که ذهن انسان گیرنده و فرستنده انرژی است و ذهن انسان مانند یک ایستگاه رادیویی همواره در حال ارسال و دریافت فرکانس است و چیزی که ما در زندگی تجربه میکنیم بستگی به این دارد ما چه فرکانسی را در هر لحظه ارسال میکنیم.

فرکانس ذهنی ما تعیین میکند که ما چه نتایجی را در زندگی دریافت میکنیم ما با استفاده از فرکانسی که ارسال میکنیم اتفاقات و شرایط مختلف را در زندگی خود جذب میکنیم و این موضوع خارج از کنترل ما نیست ما این توانایی را داریم که آگاهانه به فرکانس های خود جهت دهیم و سعی کنیم فرکانس چیزی را ارسال کنیم که میخواهیم.

وقتی که ما فرکانس ذهنی خود را در جهت خواسته های خود تنظیم کنیم تمام اتفاقات و شرایط جهان جوری در کنار هم قرار میگیرند که شما به آن مقصودی که دارید برسید؛درواقع افراد موفق و ثروتمند به دلیل این که فرکانس های درستی را ارسال میکنند همیشه نتیجه های درستی را دریافت میکنند این موضوع میتواند آگاهانه یا ناآگاهانه باشد.

بعضی از افراد به صورت نا آگاهانه از این قانون به درستی استفاده میکنند و این به خاطر آموزش یا موضوعاتی است که در کودکی یاد گرفته است؛در واقع ما در هر لحظه در حال ارسال این فرکانس ها به جهان هستی هستیم و این فرایند هیچ وقت متوقف نمیشود ما از وقتی که به دنیا آمدیم در حال انجام دادن این کار هستیم ؛پس اگر ما در شرایط دلخواه خود نیستیم یعنی فرکانسی که ارسال میکنیم با خواسته های ما هم جهت و هم سو نیست.

 

 

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که