چگونه نگاه مثبتی به زندگی داشته باشیم؟

با توجه به قانون بدون تغییر خداوند ما تنها اتفاقاتی را در زندگی تجربه می‌کنیم که فرکانس‌های آن را ارسال می‌کنیم در نتیجه نگاه مثبت داشتن به اتفاق‌های زندگی بسیار مهم است.
زمانی که نگاه ما به اتفاقات منفی باشد ما در حال ارسال فرکانس‌هایی هستیم که نمی‌خواهیم در زندگی ما رخ دهد بنابراین نگاه مثبت به اتفاقات زندگی می‌تواند تجربه ما را از جهان تغییر دهد.
خیلی اوقات زمانی که یک اتفاقی در زندگی ما رخ می‌دهد ما به جنبه منفی آن توجه می‌کنیم و احساس می‌کنیم که این مشکل برای ما یک دست انداز است و اجازه نمی‌دهد که ما در زندگی به خواسته‌های خود برسیم.

اتفاقات روزمره زندگی ما می‌تواند گاهی اوقات منفی باشد اما نکته‌ای که ما باید آن را بدانیم این است که با نگاه منفی به اتفاقات زندگی خود تنها فرکانس‌های خود را منفی کرده و در نتیجه اتفاقات منفی هم در زندگی ما رخ می‌دهد.

زمانی که یک اتفاقی برای ما در زندگی رخ می‌دهد یا تجربه تلخی را تجربه می‌کنیم اگر سعی کنیم نگاه خود را مثبت بکنیم و به خود بگوییم که این مشکل برای پیشرفت من رخ داده و من را قوی‌تر می‌کند و من قرار است که از این چالش چیزی رو یاد بگیرم با تغییر نگاه خود می‌توانیم فرکانس‌های خود را مدیریت بکنیم در نتیجه فرکانس‌های مثبتی را ارسال کنیم و زندگی آینده خود را همانطور که می‌خواهیم خلق کنیم.

وقتی که نگاه ما به دنیا یک نگاه منفی باشد هم دقیقاً همین اتفاق رخ می‌دهد زمانی که ما به اقتصاد به دلار به گرانی‌ها فکر می‌کنیم و احساس بدی را در درون خود تجربه می‌کنیم ما در حال جذب اتفاقات منفی هستیم.
شبکه‌های اجتماعی یک مثال بارز از این موضوع هستند، زمانی که ما در شبکه‌های اجتماعی محتواهای منفی را می‌بینیم و اتفاقاتی که ما را ناراحت می‌کنند، ما در حال فکر کردن به آن اتفاق‌ها هستیم و احساسات بدی را تجربه می‌کنیم و این عادتی هستش که خیلی اوقات درگیر آن هستیم و متوجه نیستیم که با این کار چه ضربه‌ای را به زندگی خود وارد می‌کنیم.
به عنوان مثال کسی که همیشه در رابطه با آلودگی هوا صحبت می‌کند همیشه درباره بیماری‌های مختلف صحبت می‌کند و همیشه سعی می‌کند مشاوره‌های درمانی به دیگران بدهد خودش از همه مریضتر است و همیشه در پی درمان و دارو است.
همچنین کسی که دائم در حال صحبت کردن در رابطه با خواسته‌های خود است در رابطه با ثروت و فراوانی که در جهان وجود دارد آگاهانه چیزهایی را جذب زندگی خود می‌کند که می‌خواهد در زندگی تجربه کند.
نگاه مثبت داشتن موضوع بسیار مهمی است. که باید به آن توجه ویژه‌ای شود
ما باید سعی کنیم در تمام اتفاقات روزمره و تمام تجربیاتی که از زندگی داریم و تمام اطلاعاتی که از جهان پیرامون خود دریافت می‌کنیم با نگاه مثبت به آنها نگاه کنیم و سعی کنیم به دنبال زیبایی‌ها و فراوانی‌ها باشیم نه محدودیت‌ها.
این گونه ما می‌توانیم به راحتی ذهن خود را کنترل بکنیم و به جای فکر کردن به ناخواسته‌ها به هدف‌های خود فکر کنیم و سعی کنیم باورهای خود را تغییر دهیم
همانطور که عارف بزرگی گفت مادر جهان دو قطبی زندگی می‌کنیم یعنی که هم منفی و هم مثبت با هم وجود دارند و تنها تو می‌توانی انتخاب کنی که به کدام نگاه کنی و به کدام توجه کنی و این انتخاب توست، که کدام را تجربه کنی.

دیدگاه خود را در قسمت نظرات بنویسید.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که