تکرار بهترین تکنیک موفقیت

تکرار بهترین تکنیک موفقیت

تکرار یک تکنیک مهم که باید درک و از آن استفاده شود در واقع ما از زمان کودکی از آن استفاده میکردیم و آشنایی کامل با آن داریم بیشتر قوانین موفقیت ساده هستند و این سادگی باعث میشود که خیلی ها آنها را نادیده و بی ارزش طلقی کنند دریغ از اینکه همین قوانین ساده باعث رشد و پیشرفت شما خواهد شد و با نادیده گرفتن این اصول ساده مسیر را برای خودمان دشوار تر میکنیم تکرار هم یکی از قوانین ساده ولی مهم است که خیلی مورد توجه قرار نمیگیرید و خیلی ها به خاطر نادیده گرفتن همین موضوع ساده به موفقیت نمیرسند.

تکرار برای مهارت

در زمان کودکی زمانی که برای اولین بار میخواستیم بند کفش خود راببندیم  تلاش های اول بی نتیجه بود و ما موفق به بستن بند کفش نمیشدیم چون این کار را بلد نبودیم و نمیدانستیم که کدام بند از زیر کدام یکی رد میشود و با سماجت شروع به بستن بندها میکردیم ما این کار را هر روز تکرار میکردیم  تکرار میکردیم و تکرار میکردیم تا انکه یاد میگرفتیم که چگونه بند کفش خود را ببندیم.

در تمام زندگی این موضوع وجود دارد ما برای یادگیری هر کاری باید آن کار را بار ها و بارها تکرار کنیم تا یاد بگیریم مثلا یک ورزشکار برای داشتن بدنی ورزیده و مهارت کافی نیاز است که بارها و بارها تمرین کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد و نمیتواند یا یک هفته یا یک ماه ورزش کردن به نتیجه دلخواه خود برسد او باید هرروز به باشگاه برور هرروز تمرین بکند و هرروز تغذیه مناسب داشته باشد.

وقتی دانه ای در خاک قرار میگیرید باید برای آن دانه نور آب و خاک مناسب تهیه شود و این کار را باید همیشه تکرار کرد ما نمیتوانیم یک بار به آن دانه آب بدهیم و آب دادن را متوقف کنیم و انتظار داشته باشیم دانه رشد کند ما هرروز باید به دانه آب بدهیم و این کار راهر روز تکرار کنیم تا گیاه رشد کند و به ثمر برسد.

بی نهایت مثال که میشود در جهان هستی یافت کرد اگر به دنبال درک این موضوع باشید حتما مثال های زیادی را در اطراف خود خواهیددید.

تکرار فرکانس

ما برای اینکه خواسته ای را به دست بیاوریم باید فرکانس آن خواسته را به جهان هستی ارسال کنیم تا آن خواسته وارد زندگی ما شود ما نمیتوانیم با یکبار ارسال فرکانس خواسته خود آن را جذب کنیم  ما باید فرکانس خواسته خود را بار ها و بار ها ارسال کنیم تا فرکانس ارسالی ما قدرتمند تر و طولانی تر شود و درآن زمان است که ما به خواسته خود میرسیم که این کار با تکرار صورت میگیرد

ما باید هر روز به خواسته های خود فکر کنیم و فرکانس آن را ارسال کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم  تکرار فرکانس موضوع خیلی مهم برای رسیدن به خواسته هاست چون اغلب مردم زمان کوتاهی به خواسته های خود فکر میکنند و  وقتی نتیجه بزرگی نمیبینند این کار را رها میکنند و بعد نا امید میشوند برای رسیدن به هدف ها باید فرکانس خواسته خود را هر روز و با تکرار ارسال کنید هر چقدر این کاررا بیشتر انجام بدهید نتیجه زود تر به دست می آید.

تکرار راهی برای موفقیت

ما باید اصل تکرار را درک کنیم تا بتوانیم زندگی راحت تر و بهتری را تجربه کنیم ما باید درک کنیم که برای یادگیری مهارت خاصی مثل ورزش،مثل بازیگری،مثل زبان،مثل ساز باید این کار ها را هرروز تکرار کنیم تا آنها را یاد بگیریم ما برای رسیدن به خواسته های خود باید هرروز فرکانس آن ها را ارسال کنیم تا به آن ها برسیم.

متاسفانه اکثر افراد بعد از یک هفته روی ذهنشان کار کردن انتظار نتایج بزرگ را دارند یا افرادی که چند ماه یادگیری زبان را شروع کردند انتظار دارند که بتوانند مثل یک خارجی صحبت کنند ما برای یادگرفتن و نتیجه گرفتن در هر کاری باید آن کار را بارها و بارها تمرین و تکرار کنیم جریان آب با تکرار دل سنگ ها و سخره هارا میشکافد.

در زندگی نا امید نشوید اگر کاری که دوست دارید را مرتب انجام بدهید و این کار را تکرار بکنید به مهارت بالایی دست پیدا میکنید و نتیجه دلخواه خود را میگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *