ظاهر زندگی دیگران حقیقت را به شما نمی گوید

خیلی اوقات ما از روی ظاهر زندگی دیگران شروع به قضاوت کردن درباره آنها میکنیم و سناریوهای مختلفی را در ذهن خود میسازیم و فکر میکنیم که این سناریو ها یا قضاوت ها درست هستند و ما میتوانیم با ظاهر زندگی یک شخص متوجه شویم که او چگونه فکر میکند.

ظاهر زندگی دیگران میتواند گول زننده باشد یعنی شما مشاهده میکنید که فردی بسیار عصبی و بداخلاق است اما از لحاظ مالی بسیار موفق است و فکر میکنید که ثروت زیاد باعث این همه خشم و مشکلات روحی آن فرد شذه و یا بلعکس

تمام اتفاق های زندگی ما به خاطر باورهایی است که در ذهن ما وجود دارد.

هیچ کسی نمیداند در ذهن دیگران چه میگذرد و چه باورهایی دارند نه حتی از روی حرف هایی که میزنند نمیشود به این موضوع آگاه شد.

خیلی اوقات ما سعی میکنیم با نگاه کردن به زندگی دیگران از آن ها الگو بگیریم و سعی میکنیم که رفتار خود را شبیه به آن ها کنیم، همانطور که این موضوع میتواند کمک کننده باشد همانقدر هم میتواند به ضرر ما باشد ما باید با علم به این موضوع که ما نمیتوانیم از روی رفتار یک شخص به افکار آن فرد پی ببریم سعی در الگو برداری از افراد موفق کنیم.

خداوند در این زندگی به ما حق انتخاب داده تا ما خودمان مسیر زندگی خود را انتخاب کنیم و به آن مسیری که دوست داریم قدم بگذاریم هیچ محدودیتی در زندگی واقعی وجود ندارد محدودیت فقط در ذهن ما است ترس فقط در ذهن ما است.

ما میتوانیم تبدیل به هر چیزی که دوست داریم شویم و به آنچه که میخواهیم برسیم اگر باور های درست داشته باشیم باورهایی که به ما احساس قدرت میدهد و نه احساس ضعف، و این نکته را بدانید که ظاهر زندگی دیگران حقیقت را به شما نمیگوید

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که