ما قهرمان زندگی دیگران نیستیم

خیلی وقت ها ما فکر میکنیم که قهرمان زندگی دیگران هستیم و مقدر شده که روی زندگی دیگران تاثیر بگذاریم و آن ها را به موفقیت برسانیم، هیچ کسی نمیتواند قهرمان زندگی دیگران شود، تک تک انسانها با توجه به مسیر و هدفی که در زندگی دارند باید یکسری از اتفاقات و شرایط مختلف را تجربه کنند تا از این اتفاقات درس بگیرند و تجربه کنند بعضی از این اتفاق ها میتواند خوب باشد و بعضی از این اتفاق ها میتواند سخت و چالش برانگیز باشد.

اما زمانی که ما این تجربه های تلخ و شیرین را نداشته باشیم نمیتوانیم به آن چه که میخواهیم برسیم به این دلیل که ما در پس این اتفاقات آگاهی هایی را به دست میاوریم.

حالا برای یک لحظه فکر کنید که یکی از افراد نزدیک به شما درحال انجام کاری است که شما میدانید آن کار اشتباه است و نباید انجام شود شما تنها کاری که میتوانید و باید بکنید این است که به آن فرد بگویید که انجام این کار شاید به نفع تو نباشد و اگر میخواهی این کار را انجام دهی به آن فکر کن و بعد آن کار را انجام بده.

ولی اکثر افراد در این مواقع سعی میکنند با دلیل های متعدد و صحبت های طولانی و به زور مانع از انجام آن کار شوند.

ما با این کار اجازه نمیدهیم که دیگران در زندگی تجربه هایی که نیاز دارند برای موفقیت را به دست بیاورند و بر خلاف چیزی که ما فکر میکنیم این کار فقط به آن شخص ضربه میزند اما ما فکر میکنیم که این کار، کار درستی است.

قهرمان زندگی دیگران بودن وظیفه ما نیست ما فقط باید در زندگی خودمان دست خوش تغییر باشیم تا زندگی ما الگوی مناسبی برای دیگران باشد تا دیگران با دیدن زندگی ما انگیزه لازم برا موفقیت و تغییر را داشته باشند و این بزرگ ترین کمکی است که ما میتوانیم در زندگی دیگران انجام دهیم.

در ویدیو توضیح کامل تری درباره این موضوع داده شده…

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که