چرا در زندگی پیشرفت نمی کنیم؟ نکته طلایی

خیلی اوقات ما هیچ پیشرفتی در زندگی نمیکنیم یا حداقل اینطور فکر میکنیم و واقعیت ندارد، پیشرفت در زندگی کاملا بستگی به نگاه ما به زندگی و هدف هایمان دارد.

خیلی اوقات ما در زندگی درحال پیشرفت کردن هستیم اما ذهن ما این پیشرفت ها را نمیبیند به عنوان مثال وقتی فردی تصمیمی میگیرد به باشگاه برود و بدن خود را عظلانی کند در روز های اول و ماه های اول تغییرات قابل توجه ای را نمیبیند اما در واقعیت در طول این دوره بدن آن فرد درحال رشد کردن است اما نتایج قابل لمس نیست و در این مواقع فرد فکر میکند که هیچ پیشرفتی نمیکند.

ما در جهانی زندگی میکنیم که همیشه درحال حرکت است یعنی هیچ چیزی ثابت نیست ما یا به سمت جلو در حرکتیم یا به سمت عقب اگر ما درحال کار کردن بر روی هدف های خود هستیم و هر روز کاری برای پیشبر اهداف خود انجام میدهیم ما درحال حرکت به سمت جلو هستیم و اگر کاری انجام نمیدهیم درحال پسفت کردن هستیم.

در قدم های اول در ماه اول و یا حتی سال اول شاید تغییرات زندگی ما قابل لمس نباشد اما در واقعیت ما درحال پیشرفت هستیم و این کار را باید مداوم انجام دهیم تا اتفاقات ما زندگی ما بهتر شود

پیشرفت در زندگی حاصل تلاش مداوم برای خواسته ها و هدف هایمان است

پیشرفت در زندگی یعنی که هر روز یک قدم به سمت خواسته هایمان برداریم و باور داشته باشیم که حرکت کردن ما به معنی پیشرفت است حتی اگر نتایج را نبینیم اما در زمان درست نتایج درست وارد زندگی ما خواهد شد.

زمانی که این تغییرات کوچک را نادیده بگیریم به سرعت امید و انگیزه خود را از دست میدهیم و باورهای منفی در ذهن ما شکل میگیرد، ما در هرلحظه باید به خود بگوییم که با قدم کوچک میتوانیم به موفقیت های بزرگ برسیم.

در ویدیو توضیح کامل تری درباره این موضوع داده شده…

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که