چرا نتایج زندگی ما تغییر نمیکند؟

خيلی اوقات اين سوال در ذهن بعضی از دوستان به وجود می آيد که چرا من شاهد تغيير نتايج نيستم چرا هر کاری ميکنم به آن چيزی که ميخواهم نميرسم و اتفاقات تغيير نميکنند.

يکی از دلايل اصلي اين موضوع اين است که رسيدن به نتايج خوب نياز به آموزش و تمرين مکرر دارد و و ما بايد هميشه بيشترين تلاش خود را براي تغيير انجام دهيم تا به نتايجی که ميخواهيم برسيم.

تغيير نتايج نيازمند صبر است وقتي شما دانه اي را در خاک ميکاريد انتظار نداريد که آن دانه یک ماهه ميوه بدهد شما ميدانيد که با صبر و تلاش مداوم برای آن دانه آرام آرام به نتایجی که میخواهید دست پیدا میکنید.

تغيير نتايج به يک فاکتور مهم ديگر هم بستگی دارد و آن اين است که آيا ما واقعا روي ذهن خود کار ميکنيم آيا ما واقعا برای تغيير باور هاي خود وقت ميگذاريم آيا ما در طول روز به نکات مثبت توجه ميکنيم يا با کوچکترين اتفاق به ظاهر منفي کنترل خود را از دست ميدهيم و نميتوانيم ذهن خود را جهت دهی کنيم.

تغيير نتايج نياز به تمرين وتلاش دارد شما بايد هرروز و در هر لحظه به خواسته هاي خود فکر کنيد و احساس خوبي داشته باشيد تا به نتايج دست پيدا کنيد.

رشد و پیشرفت یک پروسه همیشگی است یعنی که ما هر روز باید روی ذهنیت خود کار کنیم و همواره سعی در بهتر کردن باور های خود کنیم وقتی شما وارد یک رشته ورزشی میشوید انتظار ندارید که با چند روز تمرین کردن به سطح بالایی برسید شما این ذهنیت را دارید که با تلاش مداوم هر روز بهتر از دیروز خواهید شد و اینگونه پله پله به سمت موفقیت حرکت میکنید

اين ويديو را تا آخر مشاهده کنيد و بعد نظرات خود را در زير همين پست با ديگران به اشتراک بگذاريد.

 

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که