هر آنچه را که بدهی بدست میاوری | اصل بده،بستان

هر آنچه را که بدهی بدست میاوری این یک موضوع مهم برای یادگیری در زندگی است؛ما در زندگی تنها چیزهایی را دریافت میکنیم که آن را درخواست داده باشیم هیچ چیزی در این جهان اتفاقی رخ نمیدهد ما همواره با افکار و احساسات خود در حال درخواست دادن از کائنات هستیم و کائنات همواره درحال پاسخ دادن به درخواست های ما است این موضوع را اصل بده بستان می نامیم.

هر آنچه را که بدهی بدست میاوری به چه معناست؟

پاسخ جهان به افکار ما.

هر چیزی که ما در این جهان تجربه میکنیم به خاطر باور ها ورفرکانس های ذهنی ما است در واقع این جهان به صورت شانسی و تصادفی عمل نمیکند بلکه بر روی یک نظم دقیق و مشخص رفتار میکند و به طبع نتیجه ای که ما در زندگی به دست می آوریم به خاطر افکار و فرکانسی است که ما به جهان هستی ارسال میکنیم.

اگر ما بر روی موج و فرکانس منفی باشیم اتفاقات و شرایطی را تجربه میکنیم که هم جهت با نا خواسته ما است و نا خواسته ها را به زندگی خود دعوت میکنیم؛اگر ما بخواهیم که نتایج مثبت و درستی را در زندگی بگیریم باید به فرکانس های خود توجه کنیم و آگاه باشیم که چه چیزی را از جهان درخواست میکنیم.

قصد و نیت ما در نتیجه تفاوت ایجاد میکند.

اگر ما در ذهن خود قصد ونیت درست و مثبتی را داشته باشیم ما درحال ارسال فرکانس مثبت هستیم و همواره نتایج زندگی ما به سمت خوشبختی سوق پیدا میکند(هر آنچه را که بدهی بدست میاوری)؛قصد و نیت در زندگی ما نقش مهمی را دارد به عنوان مثل اگر شما درحال کمک به دیگران هستید و واقعا هدف قلبی شما کمک کردن باشد شما نتیجه ای که میگیرید مثبت و درست است.

اما اگر کسی به خاط خودنمایی یا انتظار کمک از دیگران به دیگران کمک کند در واقع کمکی به کسی نکرده و فقط وقت و منابع خود را تلف کرده؛کمک کردن به دیگران باید قلبی و بدون توقع و چشم داشت باشد؛یا اگر شما کسی که کار خوبی در زندگی انجام داده و یا پیشرفتی را تجربه کرده تحسین کنید این کار باید واقعی باشد نه این که ما در ذهن به آن فرد حسادت کنیم؛

یا ناراحت باشیم از این که آن فرد پیشرفت کرده یا به موفقیت رسیده چون در این صورت ما در حال انجام کاری مثبت با نیت منفی هستیم و نتیجه این کار فقط ناراحتی و نتایج منفی در زندگی ما است؛خداوند به قلب ما آگاه است و ما نمیتوانیم چیزی را پنهان کنیم چون جهان به فرکانس ما پاسخ میدهد نه به حرفی که میزنیم.

مثال دیگری که میتوان زد این است که ما سعی میکنیم به ظاهر رابطه میان دونفر را بهبود ببخشیم اما در باطن سعی در جدایی انداختن بین آنها میکنیم و فقط نقش آدم خوب را بازی میکنیم بدانید و آگاه باشید که نیتی که در قلب دارید مشخص کننده نتیجه ای است که از کارهای خود دریافت میکنید.

اگر میخواهید نتایجی در همه جنبه های زندگی خود مثل،مالی،احساسی،روابطی و … دریافت کنید؛ باید با نیت مثبت کاری را انجام دهید؛ برای کارفرمای خود صادقانه و با حسن نیت کار کنید بدون انتظار، اگر میخواهید کمکی به دیگران بکنید صادقانه و قلبی اینکار را بکنید و فقط از خداوند انتظار کمک داشته باشید.

آگاهانه درخواست کنیم

ما باید آگاهانه سعی به کمک کردن به دیگران کنیم؛ما باید آگاهانه دیگران را تحسین کنیم؛ما باید آگاهانه برای دیگران آرزوی موفقیت کنیم و خوشحال شویم از موفقیت دیگران؛ما باید آگاهانه کار خود را به بهترین شکل خود انجام دهیم؛اگر ما اینگونه رفتار کنیم ما نعمت و ثروت را به زندگی خود دعوت میکنیم، چون هر آنچه را که بدهی بدست میاوری.

اشتراک گذاری:

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر لذت بردید مطالعه کنید

کنترل فکر

کنترل فکر

ما در زندگی تنها برای یکبار زندگی میکنیم و تابه حال فردی نبوده که جاودان دراین دنیا زندگی کرده باشد و فکر هم نمیکنیم که